Strona Główna

Kosmetyki Ziaja

W niemal wszystkich drogeriach możemy spotkać produkty firmy Ziaja. Producent ten dostarcza kosmetyki dla kobiet, mężczyzn i dzieci. Są to bardzo specyficzne produkty ze względu na ich cenę - każdy może sobie na nie pozwolić. Dodatkowo są one dostosowane do klienta względem płci, wieku oraz rodzaju cery (naczynkowa, sucha, wrażliwa, z trądzikiem, ze zmarszczkami).

Ziaja dostarcza następujące kosmetyki : kremy do twarzy, szampony, produkty do demakijażu, maseczki, peelingi, balsamy do ust itp. Produkty te występują w różnych wersach zapachowych - seria różana, nagietkowa, ogórkowa, oliwkowa, kakaowa, pomarańczowa.

Oprócz tego firma Ziaja oferuje produkty medyczne np. żel do USG, surowce farmaceutyczne np. olej kakaowy, wazelinę, a także produkty lecznicze na receptę i bez recepty. Produkty Ziaja sprzedawane są w prostych opakowaniach, które są tanie lecz estetyczne.

Przeciętny kosmetyk tej firmy kosztuje około 7 zł, a więc w porównaniu z innymi na rynku jest to cena zdecydowanie niska. Ziaja z każdym rokiem rozszerza swoją ofertę.